X

ریشه کاسنی و قاصدک

مخلوط ریشه کاسنی و قاصدک


جادوی عطر قهوه و پرواز قاصدک
ترکیبی جادویی از دو ریشه قاصدک و کاسنی که با عطر و طعمی شبیه به قهوه خبر خوش سلامتی را برای شما هدیه می‌آورد.

خواص:


دمنوش مخلوط ریشه کاسنی و قاصدک در راستای حفظ و ارتقای سلامت بدن، کبد را تقویت و پاکسازی کرده، باعث کاهش چربی و قند خون می‌شود. این دمنوش همچنین تقویت‌کننده استخوان هاست و به رفع مشکل دستگاه گوارش و به سلامت قلب و عروق کمک می‌کند.

Grean And White

ترکیبات

ریشه کاسنی

ریشه کاسنی

کاسنی، یک گیاه دارویی پایا با گلهای به رنگی آبی یا ارغوانی است. از ریشه کاسنی به علت شباهتی که در عطر و طعم به قهوه دارد بعنوان جایگزینی گیاهی و بدون کافئین برای این نوشیدنی پرطرفدار استفاده می‌شود. ریشه کاسنی دارای طبعی گرم و خشک است، برطرف‌کننده گیر و سده، نرم‌کننده اخلاط سینه، افزاینده ادرار، برطرف‌کننده تب‌ها، تصفیه و پاک‌کننده خون، رفع‌کننده ورم احشاء و درد مفاصل، شستشو دهنده کبد و کلیه، خون‌ساز و افزایش‌دهنده نیروی جنسی و حجم اسپرم در مردان است.

ریشه قاصدک

ریشه قاصدک

گیاه قاصدک؛ گیاهی است که آرزوهای شما را بر آورده می‌کند؛ البته آرزو های مربوط به سلامتی. گیاه قاصدک یا تاراکساکوم از خانواده گیاهان گلدار با کالری کم و سرشار از فیبر و قند است. این گیاه حاوی ویتامین‌های مختلف مثل A، B6، C و K است و مواد معدنی مثل آهن، کلسیم، منیزیم، پتاسیم و سدیم دارد. چای و دمنوش قاصدک خاصیت ضد التهابی برای بدن دارد، آنتی اکسیدان‌های طبیعی موجود در این گیاه با انواع التهاب‌های پوستی بدن مبارزه و از رشد سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند. عصاره گیاه و ریشه قاصدک می‎تواند مانع از رشد سلول‌های سرطانی در کبد، روده، لوزالمعده و … شود. این گیاه یک منبع غنی از فیبرانولین است که در تقویت دستگاه گوارش و درمان یبوست مزمن افراد تأثیر دارد.

روش مصرف

مقدار 200 میلی لیتر آب جوش را بر روی تیبگ بریزید. اجازه دهید به مدت 3 تا 5 دقیقه دم بکشد. شما می توانید این چای را سرد نیز سرو نمایید.
نکته: در صورت دم کردن دمنوش در قوری مقدار 400 میلی لیتر آب جوش بر روی تیبگ بریزید و اجازه دهید به مدت 5 تا 10 دقیقه باقی بماند و سپس آن را سرو نمایید.