X

دمنوش تناسب

حال خوش سبک‌بالی


ترکیبی معجزه‌گر از زیره و گیاهانی که هر یک با مکانیسمی جداگانه شما را دربرابر تجمع چربی‌ها محافظت کرده حس خوش‌آیند سبک‌بالی و رهایی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

خواص:


هر یک از این گیاهان با مکانیسمی جداگانه از تجمع چربی جلوگیری کرده، باعث عملکرد بهتر دستگاه گوارش شده و در نتیجه اندامی ایده‌آل را برایتان به ارمغان خواهد آورد. دمنوش زیره همچنین مسکنی طبیعی است، خواص ضد التهابی دارد، تصفیه‌کننده خون است و باعث سم‌زدایی بیشتر بدن می‌شود.

Propriety

ترکیبات

Lemon

زیره

زیره سبز علاوه بر طعم و عطر خاصی که دارد خواص بیشماری نیز برای سلامتی دارد. زیره سبز نه تنها باعث افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن شده بلکه موجب کاهش اشتها و در نتیجه کاهش وزن نیز می‌شود. این گیاه منبع غنی انرژی، ویتامین‌های آ، ث، ای و ب 6، و مواد معدنی مانند آهن، منگنز، مس، کلسیم، منیزیم، فسفر و پتاسیم است. همچنین سرشار از پروتئین و اسیدهای آمینه، کربوهیدرات و فیبر است. از خواص بیشمار زیره سبز برای سلامتی می‌توان به بهبود گوارش و هضم، کاهش وزن، تقویت سیستم ایمنی بدن، درمان بی‌خوابی و اختلالات تنفسی، پیشگیری و بهبود دیابت، رفع کم خونی و کمبود آهن اشاره کرد.

Green Tea

چای سبز

خاصیت اصلی چای سبز در میزان بالای آنتی اکسیدان و بخصوص فلاونوییدهای آن است که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن و حفظ جوانی و شادابی شده و در مقابله با بیماری‌ها فوق‌العاده عمل می‌نماید. چای سبز همچنین احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی و بسیاری از سرطان‌ها را کاهش می‌دهد.

 

روش مصرف

مقدار 200 میلی لیتر آب جوش را بر روی تیبگ بریزید. اجازه دهید به مدت 3 تا 5 دقیقه دم بکشد.
نکته: در صورت دم کردن دمنوش در قوری مقدار 400 میلی لیتر آب جوش بر روی تیبگ بریزید و اجازه دهید به مدت 5 تا 10 دقیقه باقی بماند و سپس آن را سرو کنید.