X

ارشیو اخبار و مقالات

3 دمنوش انرژی‌زا و نشاط‌آور
 

3 دمنوش انرژی‌زا و نشاط‌آور

دمنوش یکی از بهترین جایگزین‌ها برای چای روزانه‌ای است که مصرف می‌کنیم. این نوشیدنی‌های گیاهی می‌توانند به تناسب نوع ترکیبات گیاهی استفاده شده در آنها بر بخش‌های مختلف بدن تاثیرگذاشته بازدهی روزانه شما را بهبود بخشد.
چهارشنبه، 26 خرداد 1400 | Article Rating

دمنوش یکی از بهترین جایگزینها برای چای روزانه‌ای است که مصرف می‌کنیم. این نوشیدنی‌های گیاهی می‌توانند به تناسب نوع ترکیبات گیاهی استفاده شده در آنها بر بخش‌های مختلف بدن تاثیرگذاشته بازدهی روزانه شما را بهبود بخشد. یکی از خواصی که به صورت روزانه و در زمان‌های مختلف روز می‌تواند بر عملکردتان تاثیر مثبت بگذارد خاصیت انرژی‌زایی است. اگر شما هم دائما احساس خستگی دارید این مقاله را تا انتها بخوانید تا با پیشنهادات مهرگیاه برای دمنوش‌های انرژی‌زا آشنا شوید.

دمنوش انرژی‌زا مهر گیاه
یکی از ترکیبات خلاقانه در ترکیب دمنوش‌های گیاهی دمنوش انرژی‌زای زنجبیل مهرگیاه است که ترکیبی مبتکرانه از زنجبیل و 8 گیاه مقوی و معطر دیگر است که به جسم و روحتان انرژی خارق‌العاده‌ای می‌بخشد.
این دمنوش ترکیبی فوق‌العاده برای تسکین‌ سردردهای میگرنی و دردهای التهابی است و باعث سلامت و شادابی پوست می‌شود. هم چنین خواص ضد سرطانی دارد و ضد تهوع بوده و باعث تسکین معده می‌شود. بیمارانی که از تهوع ناشی از شیمی درمانی و یا مصرف دارو رنج می‌برند با نوشیدن دمنوش زنجبیل می‌توانند به طور قابل ملاحظه‌ای بهبود یابند. دمنوش زنجبیل به همراه دارچین، میخک، مریم گلی، نعنا، تخم گشنیز، استویا، هل و گل سرخ، باعث تولید گرما در بدن و دفع مواد سمی شده و به این ترتیب سلامتی، نشاط و انرژی را برای بدن به ارمغان می‌آورد.

ترکیبات زنجبیل، دارچین، گل سرخ و هل در این دمنوش باعث انرژی‌زایی فوق العاده آن می‌شود که هم برای رفع خستگی و هم برای استفاده قبل از تمرین ورزشکاران توصیه می‌شود.

دمنوش مخلوط سیب و دارچین
از خواص فوق‌العاده دمنوش ترکیبی سیب و دارچین می‌توان به تقویت قوای جسمانی، آرامبخشی اعصاب، حفظ طراوت و شادابی پوست، تقویت و سلامت قلب و مغز، و... اشاره کرد.دمنوش سیب و دارچین مهرگیاه هم اکنون در بسته بندی 18 عددی به بازار عرضه شده است .


دمنوش مخلوط لیمو
ترکیبی شورانگیز از به‌لیمو و گیاهانی سرشار از ویتامین ث که سلامتی را همراه با حس شادابی و نشاط دلپذیری برای شما به ارمغان می‌آورد.
دمنوش گیاهی لیمو یک نوشیدنی خوش عطر و بو است، ترکیبی از برگ‌های گیاه به‌لیمو، لیمو امانی و بادرنج بویه. دمنوش لیمو آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده است، فشارهای عصبی و خستگی‌های روحی را کاهش داده، تپش قلب را از بین برده و مشکلات بد خوابی را رفع می‌کند. به‌لیمو موجود در این دمنوش، سرشار از ویتامین ث بوده، باعث آرامش فکر و روح شده خاصیت ضد سرطانی دارد و در توقف و تخریب سلول‌های سرطانی بسیار موثر عمل می‌نماید.
در ترکیبات این دمنوش از لیمو، به لیمو و بادرنج بویه استفاده شده است.

تصاویر
  • 3 دمنوش انرژی‌زا و نشاط‌آور
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
فایل های پیوست
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: