X

داستان مهرگیاه

/درباره ما/داستان مهرگیاه

مهر یک گیاه در تلاقی یک نگاه

داستان خلق یک برند

بعضی‌ها آمده‌اند تا دنیا را از آنچه هست برای دیگران زیباتر کنند، آمده‌اند تا عشق، سلامتی و لذت موجود در جهان هستی را بیابند و در فنجان زندگی دیگران بریزند تا هر روز با نوشیدن جرعه‌ای از آن جان تازه‌ای بگیرند. داستان مهرِگیاه بیش از 10 سال پیش، در سال 1389، در بلندی‌های اطراف تهران آغاز شد، جایی که نگاهی به گیاهی تلاقی کرد و تصویری از جهانی سلامت‌محور شکل گرفت. جهانی که در آن نقش گیاهان در ایجاد نه تنها سلامتی، بلکه لذت، پررنگ‌تر شد و دمنوش‌های مدرن بعنوان سومین نوشیدنی گرم و اولین نوشیدنی گرم سلامت، وارد سبد مصرف خانواده‌ها شد.

از آن زمان تاکنون، همواره در مهرگیاه تلاش کرده‌ایم با تولید محصولات 100 درصد طبیعی و تنوع در ترکیب‌های خاص و خوش‌طعم خود، به عنوان یک پیشرو، نقشی ماندگار در تغییر نگاه جامعه به استفاده از گیاهان دارویی از خود برجای بگذاریم؛ و با اولویت قراردادن اخلاق بر سودآوری و با تکیه بر یافته‌های علمی، تکنولوژی‌های نوین تولید و کنترل کیفیت دقیق خود، دمنوش‌هایی با فرمولاسیون منحصر به فرد ارائه کنیم تا علاوه بر سلامتی، لذتی از دامن طبیعت را برای شما به ارمغان آوریم.

ماموریت‌های مهرگیاه

شرکت مهرگیاه، پیشگام در بخش خصوصی تولید گیاهان دارویی و مواد غذایی سالم، با بهره‌گیری از سرمایه‌ی انسانی مجرب و فناوری‌های نوین، می‌کوشد با تمرکز بر نوآوری، ارتقای مستمر کیفیت و وفاداری مشتریان محصولات طبیعی و سالم تولید کرده و نقش با ارزشی در ارتقای سلامت جامعه ارائه نماید.

چشم‌انداز‌ مهرگیاه

گیاهان دارویی و داروهای گیاهی و مواد غذایی سالم، ایستاده بر بلندای وفاداری مشتری، در سطح کشور و سطح بین‌الملل.

دستاوردهای مهرگیاه