داستان خلق مهرگیاه

داستان مهرگیاه بیش از ۱۰ سال پیش، در سال ۱۳۸۹ با نگاهی متفاوت به گیاهان دارویی شکل گرفت و در ادامه با تکیه بر یافته‌های علمی و استفاده از تکنولوژی‌های نوین به تولید دمنوش‌های با کیفیت و مدرن منجر گردید که علاوه بر سلامتی، لذتی از دامان طبیعت را با خود به همراه دارند.

پخش ویدیو

رویکرد ما در مهرگیاه

کیفیت ممتاز پایدار، سالم و سلامت محور که به آن باور داریم

ارج نهادن به سلامت مصرف کنندگان

امروزه بیش از هر زمان دیگری تمرکز ما در مهرگیاه بر ارائه دمنوش‌های با کیفیتی است که برای سلامت مصرف کنندگان و همچنین سیاره‌مان زمین مفید باشند.

انتخاب سبک زندگی سالم

ما باور داریم که انتخاب‌های کوچک ولی درست در زندگی می‌توانند تفاوت‌های بزرگ را رقم بزنند. پس قطعا نوشیدن یک لیوان دمنوش گیاهی با کیفیت می‌تواند تغییر دهنده جریان زندگی باشد.

تولید دمنوش‌های ۱۰۰٪ طبیعی

استفاده از میوه ها و گیاهان 100% طبیعی و با کیفیت همواره از اولویت‌ها و ارزش‌های مهرگیاه است و در آینده نیز خواهد بود.

استفاده از گیاهان با کیفیت و خواص فراوان

به منظور دستیابی به طعم طبیعی و واقعی گیاهان و همچنین نهایت بهره‌مندی از خواص آن‌ها در مراحل تولید دمنوش‌های مهرگیاه، گیاهان با کیفیت و ممتاز با دقت انتخاب می‌گردند.

عدم استفاده از اسانس، مواد نگهدارنده و افزودنی‌ها

دمنوش‌های مهرگیاه فاقد هرگونه اسانس، طعم دهنده، مواد خوراکی مصنوعی و هر نوع افزودنی هستند، بنابراین حساسیت زا نبوده و علاوه بر سلامتی، لذت طعمی از دامن طبیعت را ارائه می‌دهند.

بسته بندی با کیفیت و سالم

برای لذت هر چه بیشتر از یک دمنوش طبیعی و سالم ما حتی در اتصالات تی‌بگ‌ها هم از هیچ‌گونه چسب یا ماده مضری استفاده نمی‌کنیم.

کیفیت در نهایت به طعمی لذت بخش، طبیعی و سالم ختم می‌شود!

روند تولید دمنوش‌های مهرگیاه بسیار دقیق و با تکنولوژی روز انجام می‌گیرد تا شما هنگام نوشیدن از طعم عالی و طبیعی آن‌ لذت ببرید.

دستاوردهای مهرگیاه

تندیس طلایی بین المللی ایمنی و بهداشت مواد غذایی

تندیس طلایی بین المللی رضایت مندی مشتری

افتخارات مهرگیاه : گواهی ایمنی مواد غذایی

افتخارات مهرگیاه : گواهی مدیریت در کیفیت

تولید کننده منتخب دمنوش های گیاهی